Розробка програмного забезпечення

  • Front-end розробка на JavaScript з Vue, React та Angular
  • Back-end розробка на Node.JS та PHP
  • Розробка мобільних додатків iOS на Swift
  • Розробка мобільних додатків Android на Java
  • Розробка Smart TV додатків
  • Розробка SaaS платформ та ін
Розкажіть про свою ідеюКонтакти
Back-end розробка на Node.JS
підключення Facebook реклами, таргетинг
Робота з SerpStat

Rokocode – ваш надійний IT партнер

Розробляємо сайти для бізнесу та приводимо нових клієнтів

Наша команда володіє повним циклом необхідних навиків для забезпечення максимального ефекту роботи вашого онлайн бізнесу.

Розробка сайтів

Розробка сайту — це досить складний та відповідальний процес. Надзвичайно важливо врахувати всі аспекти вашої діяльності та вивчити вашу цільову аудиторію. Ми розробляємо корпоративні сайти, посадкові сторінки (лендінги), блоги, портали та складні унікальні сайти для бізнесу.

Розробка інтернет-магазинів

Основним завданням розробки інтернет-магазину є продажі. Ми знаємо, як правильно подати вашу продукцію, щоб її купували. Ми розуміємо, які чинники впливають на конверсії, та як будувати ефективні воронки продаж. Вже через місяць ви зможете продавати свій товар по всій Україні у власному інтернет-магазині.

Розкрутка сайтів

Ми вивчимо ринковий потенціал вашого бізнесу. Тисячі потенційних клієнтів шукають ваші товари чи послуги щодня. Не втрачайте можливості. Професійна SEO-оптимізація сайту допоможе вам отримати безкоштовний органічний трафік з пошукових систем та залучити нових клієнтів.

Інтернет-маркетинг

Реклама – рушій прогресу! Якщо розкрутка сайту може займати декілька місяців – то запустивши таргетингову рекламу на Facebook, чи контекстну рекламу на Google — ви отримаєте нових клієнтів вже завтра. І ваші конкуренти вже це роблять!

Розробка індивідуальних
digital продуктів для вашого бізнесу

Наша команда володіє повним циклом необхідних навиків для забезпечення максимального ефекту роботи вашого онлайн бізнесу.

Розробка SaaS проектів

Software as a Service проекти потребують максимальної експертизи та занурення в нішу.

Розробка CRM-систем

Індивідуальні CRM допомагають зекономити час та оптимізувати бізнес процеси

Розробка сайтів

Розробка індивідуальних проєктів

Багаторічний досвід розробки складних SAAS продуктів дозволяє нам реалізовувати ідеї будь-якої складності та успішно виводити власні та клієнтські проєкти на ринок. Ми вузько спеціалізуємось на розробці OTT-платформ для перегляду телебачення та кіно.

Розробка мобільних додатків

Маючи декілька власних прибуткових мобільних розробок, ми гарантуємо вам успішний запуск вашого додатку. Досвідчені iOS Swift та Java Android розробники Rokocode втілять будь-які побажання та забезпечать стабільну роботу вашого додатку.

UI/UX дизайн інтерфейсів

Для Rokocode “дизайн” – це не тільки красиво. В першу чергу це інтуїтивно зрозуміло та зручно. Хороший дизайн працює для всіх, продає та будує ваш бізнес. Вдалий та спроектований UX дозволяє вашим клієнтам швидко вирішувати основні цілі інтерфейсу.

Бізнес консалтинг

Маєте ідею? Давайте її обговоримо, опишемо та реалізуємо. Останні 16 років ми часто зустрічаємось з стартап ідеями та новаторськими задумами. Однак хороша ідея потребує глибокого аналізу ринку та цільової аудиторії.

Комплексний підхід до online-маркетингу та професійна підтримка вашого проєкту

Використовуйте всі ринкові можливості вашого бізнесу, випереджуйте ваших конкурентів, знаходьте клієнтів більш зрозумілими методами, які можна контролювати та аналізувати. Контролюйте конверсії та впливайте на результат. Наша команда подбає про те, щоб ваш бізнес запрацював по-новому і ви відчути всі переваги передових технологій.

14 років

Ми займаємось веб розробкою з 2007 року

150+ веб сайтів

Ми займаємось веб розробкою з 2007 року

4 SaaS платформи

Ми займаємось веб розробкою з 2007 року

$4.2M інвестицій

Ми займаємось веб розробкою з 2007 року

Корисні матеріали

В даному розділі ви можете знайти важливу інформацію щодо розробки SaaS продуктів та їх MVP, дизайну та маркетингу

Блог

Як створити продукт SaaS: покрокове керівництво

Що таке продукт SaaS? SaaS позначає модель хмарних обчислень як програмне забезпечення як послуга. Тут готове програмне забезпечення доставляється через підключення до Інтернету за передплатою.…
Блог

Як розрахувати вартість створення MPV продукту

MVP (Minimum Viable Product або мінімально життєздатний продукт) - це сайт, програма або додаток, що дозволяє протестувати гіпотезу і ідеї і визначити потенціал проекту. Його…

Маєте ідею? Давайте її обговоримо та реалізуємо!

Маючи багаторічний досвід запуску різноманітних продуктів, ми отримали потужну експертизу в багатьох галузях ІТ індустрії. Зокрема це SAAS платформи, телебачення та кіно (OTT) та сайт-білдери.

Розкажіть про свою ідею