Послуги

Rokocode » Послуги

Розробка сайтів

від $300

Посадкові сторінки широко використовуються в лідогенерації та онлайн-рекламі. Правильно зроблений лендінг збереже ваш рекламний бюджет та згенерує максимальну кількість лідів.

Детальніше
від $449

Розробка сайтів є основою нашої діяльності. З 2007 року ми щодня професійно займаємось веб-розробкою. За весь цей час було запущено сотні сайтів для клієнтів зі всієї України.

Детальніше
від $749

Розробка інтернет-магазину — це складний процес, який потребує врахування багатьох факторів, які впливають на результат. Перегляньте детальну інформацію про розробку сайтів в Rokocode.

Детальніше
індивідуальний підхід

Розробка програмного забезпечення

Ваш бізнес потребує особливих інструментів, але готових рішень немає? Ми розробимо максимально корисне програмне забезпечення, яке дозволить вам швидко просунутись вперед.

Детальніше

Чим відрізняються наші продукти?

Маркетингові послуги

від $199 / місяць

Розкрутка сайтів (SEO)

Розкрутка сайтів займає чи не найважливіше місце в онлайн-маркетингу. Якщо ви хочете, щоб потенційні клієнти швидко знаходили вас в Google — наша команда SEO-спеціалістів проведе комплекс робіт з оптимізації вашого сайту.

індивідуально

Професійне написання контенту (копірайт)

Розробка сайтів є основою нашої діяльності. З 2007 року ми щодня професійно займаємось веб-розробкою. За весь цей час було запущено сотні сайтів для клієнтів з усієї України.

від $299 / місяць

Маркетинг в соціальних медіа (SMM)

Присутність в соціальних мережах давно стала обов’язковою. SMM-команда Rokocode допоможе знайти власну аудиторію та зацікавити її своїм продуктом чи послугами.

від $199 / місяць

Налаштування таргетингової реклами
Facebook та Instagram

Хочете швидких результатів та нових заявок від клієнтів? Таргетингова команда Rokocode допоможе визначити вашу цільову аудиторію в Facebook та правильно спозиціонує вашу компанію серед потенційних клієнтів.

від $149 / місяць

Налаштування контекстної реклами
Google Ads

Розкрутка сайту може тривати декілька місяців. Проте ваші послуги чи товари шукають прямо зараз! За допомогою Google Ads ми налаштуємо контекстну рекламу і приведемо нових зацікавлених клієнтів.

від $199

Розробка автоматизованої системи
Email та SMS розсилок

Правильна робота з Email та SMS розсилками дозволить вам побудувати якісні відносини з вашими існуючими та потенційними клієнтами.