https://www.youtube.com/watch?v=gr-7sKeleZU

Допомагаємо підприємцям вести бізнес онлайн в Києві

 • Проконсультуємо щодо оптимальної стратегії маркетингу
 • Створимо інтернет-представництво вашого бізнесу
 • Забезпечимо конверсію ваших сайтів
 • Допоможемо з  підключенняс CRM в Києві та налаштуємо процес
 • Забезпечимо бізнес ІР-телефонією
 • Налаштуємо рекламу в соцмережах та пошукових системах
 • Прийматимемо ваші замовлення
Розкажіть про свій бізнесКонтакти
розробка сайтів

Ми зробимо максимум для зростання вашого бізнесу!

Без інтернет-представництва сьогодні не може бути успішного бізнесу. Забезпечимо вас сайтами під пошук клієнтів у Києві та по усій країні. Ваші потенційні замовники швидко дізнаються про ваші послуги!

Розробка сайтів або landing в Києві

Мати сайт обовязково, але недостатньо будь-якого. Інтернет-ресурс має відповідати характеру бізнесу і максимально сприяли лідогенерації та створенню позитивного іміджу компанії. Створимо динамічні сайти або сайт-візитку в місті Київ для ведення бізнесу та короткотривалих рекламних кампаній.

SEO просування сайтів в місті Київ

Мало мати сайт, потрібно, щоб його знаходили в інтернеті. Команда Rokocode зробить все, аби про ваш бізнес дізналося якомога більше представників цільової аудиторії, шукаючи товари та послуги в пошукових системах. Забезпечимо ваш бізнес постійною підтримкою сайтів комплексом робіт с пошукової оптимізації.

Запуск реклами в Google та Facebook

Періодично слід приваблювати увагу користувачів інтернету яскравими акціями та рекламними кампаніями. Створимо концепцію вашої рекламної діяльності, враховуючи особливості бізнесу та рекламний бюджет і візьмемо на себе усі турботи із запуску та підтримки рекламних кампаній у Києві.

Обробка замовлень

Реклама сконвертує інтерес споживачів у дзвінки для консультацій та замовлень. Працюючи з нами, вам не доведеться хвилюватися про несподіване розширення штату власних співробітників. Зосередьтесь на якості товарів та послуг, а ми забезпечимо ваш бізнес професійним call-центром.

Чому варто обрати Rokocode?

Досвід

Ми виводимо бізнес наших клієнтів в онлайн-площину з 2007 року і маємо практичний досвід та безліч успішних кейсів.

 • Сьогодні наші помилки та висновки працюють на вас
 • Нам відомий найкоротший шлях до вашого успіху
 • Ми знаємо, як зекономити та примножити ваші гроші

Технології

Ми ретельно стежимо за найновішими технологіями і обираємо лише краще та дієве. Не треба винаходити велосипед.

 • Наші клієнти не тратять час на пошук рішень
 • Усі наші рішення перевірені на практиці
 • Наші продукти універсальні і зрозумілі будь-якому виконавцю

Підтримка

Ми завжди поруч. Після запуску сайтів чи проектів, ми підтримуємо вас та допомагаємо розвиватися. Будь-яка ідея відразу приймається в роботу.

 • Ви отримуєте зручні пакети підтримки
 • Ми доступні 7 днів на тиждень
 • Ми надаємо безлімітні консультації

Що ми гарантуємо?

Ми беремо в роботу проєкти, тільки коли впевнені в їх успіху

Повернення інвестицій
до 30 днів

Якщо нас зацікавив ваш проект – значить, ми зможемо зробити так, щоб ви отримали прибуток.

Покриваємо всі ваші
потреби в ІТ

Абсолютно все, що стосується онлайн-технологій та цифровізації, ми готові взяти на себе.

Команда з 7 фахівців
за ціною одного

Використайте синергію цілої команди, використавши бюджет рівний зарплаті одного фахівця.

Розробка сайтів

Розчарування від поганої якості триває довше, ніж радість від низької ціни.

Генрі ФордЗасновник Ford Motor Company

Ми розуміємо, що малому бізнесу складно утримувати велику команду ІТ-фахівців для забезпечення всіх своїх потреб. Проте практика показує, що і в такому випадку це не завжди приводить компанію до успіху. На жаль, дуже часто все закінчується великими витратами, нерозумінням, куди рухатись і що робити. В результаті, підприємець отримує великі витрати і розчарування. 

Переглянути тарифи

Зосередьтесь на своєму бізнесі, поки ми розвиваємо його онлайн

Ми розуміємо, як складно малому бізнезу впоратись з усіма викликами, які ставить перед ним онлайн-конкуренція. Довірте онлайн професіоналам а самі зосередьтесь на масштабуванні свого бізнесу.

Швидкісний SSD хостінг

Cервер потужністю 5гГц, CDN, резервне копіювання та 99.99% uptime.

Домен та SSL серифікат

В кожен тарифний план включене доменне ім’я типу com.ua та SSL сертифікат. Ми самі слідкуємо за вчасною оплатою.

Тех. підтримка круглий рік

Ми щохвилини моніторимо роботу вашого сайту і миттєво реагуємо на будь-які проблеми раніше, ніж це побачать ваші клієнти. Регулярно оновлюємо всі модулі для забезпечення максимального захисту вашого сайту.

Безлімітні консультації

Ми будемо консультувати вас чи ваших співробітників для максимального досягнення необхідної компетенції. Доступні безлімітні email звернення в базовому пакеті та голосова підтримка з тарифним планом розвитку VIP.

Зробити сайт може кожен.
Rokocode – зробить ваш бізнес прибутковим!

Наша ціль – забрати у вас цей головний біль і надати можливість займатись розвитком свого бізнесу, замість того, щоб вивчати всі тонкощі електронної комерції. Наша команда має колосальний досвід роботи та з задоволенням візьме на себе ваші турботи. Ви будете отримувати регулярні звіти по проробленій роботі і досягненим результатам. А вже через місяць повернете перші вкладні кошти. 

Команда Rokocode візьме на себе все навантаження вашого бізнесу, пов'язане з розробкою та підтримкою сайту. Ми запустимо рекламу та приведемо вам нових клієнтів, а ви можете зосередитись на розвитку та масштабуванню своєї справи.

Іван Вітенкозасновник Rokocode

Останні роботи

Cервіс по оренді серверів HTOP

Сайт проекту STORRIE™ Wellness

Сайт OTT провайдера FOXPRIME

Переглянути всі роботи

Запитання та відповіді

Що якщо я вже маю веб-сайт?

Це вже дуже хороший старт. Ми оцінимо ваш існуючий сайт та проведемо його SEO-аналітику. Візьмемо його за основу, або, при потребі, зробимо новий, більш сучасний сайт. В будь-якому випадку це чудово, якщо сайт вже є. Це може зекономити нам час для досягнення потрібних результатів.

Для чого мені потрібна CRM система?

Сьогодні наявність CRM-системи є обов’язковою. Це значно розширює ваші можливості. CRM — це система управління відносинами з клієнтом. Вона зберігає базу даних всіх потенційних клієнтів, які колись звертались до вас за консультацією, але не замовили. Це дає вам безмежні можливості працювати з цими людьми і конвертувати їх в клієнтів.

Історія спілкування з клієнтом

CRM-система зберігає всю історію спілкування з клієнтом, його контакти, коментарі, побажання та ін. Сьогодні не мати такої системи – це означає регулярно втрачати можливості.

Ми допоможемо вам обрати ту CRM-систему, яка максимально відповідає вашим потребам і особливостям. Вони є як платні, так і безкоштовні. Ми допоможемо вам обрати ту, яка забезпечить весь необхідний функціонал і дасть можилвість розвиватись в майбутньому.

Чим допоможе моєму бізнесу ІР-телефонія?

ІР-телефонія не є обов’язковою для всіх підприємців. Але її наявність дає вашому бізнесу перелік суттєвих переваг:

 1. Ви отримуєте багатоканальний номер телефону, на який може надходити до 99 дзвінків одночасно. Всі вони будуть опрацьовані вашими менеджерами і ви не пропустите жодного потенційного клієнта.
 2. Якщо у вас працює декілька менеджерів – їх роботу потрібно контролювати і моніторити. Система ІР-телефонії записує всі вхідні та вихідні дзвінки, які потім можна прослухати та проаналізувати. Це надає додаткову відповідальність для ваших менеджерів і вони спілкуються з клієнтами краще.
 3. Підключена система ІР-телефонії дозволяє швидко отримати новий телефонний номер, записати автовідповідач в неробочі години, а також направляє існуючого клієнта до його персонального менеджера.

Переваги можна перераховувати довго, але те, що ІР-телефонія — це невід’ємна частина сучасного бізнесу — це константа.

Що обрати, лендінг чи повноцінний сайт?

Кожна компанія, яка позиціонує себе на ринку, повинна мати власний сайт. Це факт, який відомий бізнесу з далеких 2000-их.

Відсутність сайту сьогодні викликає підозру в клієнта. Проте бувають ситуації, коли підприємець має одну конкретну торгову пропозицію і йому достатньо просто зробити односторінковий сайт (лендінг, посадкова сторінка), який буде конвертувати відвідувачів в покупців. Часто посадкові сторінки розробляються персонально для кожної рекламної кампанії, яку запускає бізнес.

Скільки коштує інтеренет-реклама?

Інтернет-реклама сьогодні дає колосальні можливості отримувати швидкі заявки і генерувати прибуток.

Ми бачимо два основних способи рекламувати сайт в інтернет просторі України — це контекстна реклама Google та реклама в Facebook.

Налаштування Google реклами

Перша розрахована на користувачів, які шукають певні товари чи послуги в Google. Це безкоштовний трафік, який безвідмовно працює і приносить прибуток. Для того, щоб саме ваш сайт з’являвся на перших позиціях в результатах пошуку – сайт потрібно оптимізовувати та розкручувати. Цей процес може тривати від 2 до 12 місяців. Якщо ви не хочете чекати на безкоштовний трафік так довго – ви запускаєте контекстну рекламу Google. Бюджет рекламної кампанії витрачається тоді, коли люди переходять на вашим посиланням. Тобто ви платите безпосередньо за результат.

Кількість трафіку, який ви хочете отримати на свій сайт чи лендінг залежить від кількості пошукових запитів та ваших фінансових можливостей.

Налаштування Facebook реклами

У випадку з Facebook – ми окреслюємо вашу цільову аудиторію, тобто людей які можуть стати вашими потенційними клієнтами і показуємо їм вашу рекламу. Бюджет на рекламу також регулюється вручну. Для досягнення мінімальних видимих результатів достатньо $10 в добу.

Для чого тарифний план? Чому не просто зробити сайт?

Сам факт наявності сайту ще не зробив жоден бізнес прибутковим. Сайт потрібно розвивати. Потрібно проводити SEO роботи і просувати його в ТОР результатів видачі пошукових систем, вести активність в соціальних медіа, публікувати новий матеріал та спілкуватись з цільовою аудиторією. Якщо наш клієнт не обирає тарифний план розвитку – ми не працюємо з таким клієнтом.

В нас немає цілі заробляти на розробці сайтів. Сьогодні розробити сайт може буквально кожен. Наша ціль – розвинути онлайн-бізнес клієнта.

На яку підтримку я можу розраховувати?

Кожному клієнту ми пропонуємо тарифний план з розвитку бізнесу. За фіксовану щомісячну плату ви отримуєте підтримку 7-ми кваліфікованих спеціалістів, які працюють в команді. Ви ведете комунікацію тільки з особистим менеджером проєкту, закріпленим за вами. На початку роботи ми узгоджуємо план робіт на місяць і, по завершенню робіт, ви отримуєте детальний місячний звіт на електронну пошту. Також в будь-який момент ви можете звернутись до менеджера, щоб отримати статус робіт на даний момент, уточнити чи скорегувати деталі. На тарифному плані ViP ви отримуєте пріоритетну телефонну підтримку.

Чи можу я замовити лише сайт?

Звичайно можете! Ми віримо в те, що клієнт, який замовить у нас розробку сайту та отримає максимально якісний продукт та сервіс – обов’язково розгляне варіант регулярної співпраці в межах пакетів розвитку бізнесу Rokocode Care.

Також, в нас є окрема команда розробників, які займаються розробкою складних індивідуальних продуктів, як наприклад мобільній додатки, SaaS платформи та ін. Будь ласка прочитайте більше про розробку програмного забезпечення, якщо у вас є потреба в таких послугах.

Маєте індивідуальне запитання?

Ми любимо допитливих! Задайте запитання нашому менеджеру по телефону або за допомогою онлайн-форми! Ви гарантовано отримаєте швидку відповідь!

Задати запитання